Dr. Hauschka

Regenerační vyrovnávací denní krém 'Balance'

40 ml 1.365 Kč

 

Denní regenerační krém, který pleť nejen krásně zjemní a výrazně vyhladí, ale díky minerálním pigmentům zároveň srovná i její odstín.

Pro koho je vhodný? Pro ty, kteří mají zralou pokožku a hledají nekomplikovanou péči.

Velkou výhodou je, že se hodí pro všechny odstíny pleti. Krém totiž obsahuje zlaté, zelené a červené pigmenty, které odrážejí světlo a přizpůsobí se tak každému tónu pleti, od opáleného až po velmi světlý. Zlaté a zelené pigmenty jsou ideální pro vyrovnání zarudnutí a jemné rozzáření. Ty červené zase hezky utlumí např. tmavé kruhy pod očima.
A to není všechno. Léčivé rostlinné výtažky jako jetel luční, naduť nebo přeslička polní aktivují v pokožce vlhkost a tím zmírňují výskyt vrásek, zatímco cenné rostlinné oleje z avokáda a oliv podporují regeneraci a ochranu.

Vlastnosti:

  • přizpůsobí se každému tónu pleti
  • vyrovnává zarudnutí pleti a jemně ji rozzáří
  • aktivuje vlhkost v pokožce
  • podporuje regeneraci pleti

Použití:

Naneste ráno po vyčištění pleti s Dr.Hauschka Čistícím krémem a po aplikaci Pleťového tonika. Balance krém se snadno vstřebává do pokožky a je také vhodný jako základ pro make-up.
V zimních měsících jej můžete nakombinovat s Regeneračním denním krémem. Pokožka tak bude ještě více vyživená a chráněná.

zobrazit tipy

Dr.Hauschka Regenerating Day Cream Complexion
Regeneration Tagescreme Balance