Dr. Hauschka

Naše nohy musí těžce pracovat, každý den nosí tíhu našeho těla a prsty u nohou musí celou naši váhu přesně vyvažovat.

Kosmetické přípravky Dr.Hauschka pro péči o nohy mají oživující a vyrovnávající účinky a posilují tyto vysoce vytížené a často opomenuté části našeho těla.

Přípravky pro každodenní nebo intenzivní péči o ruce a nehty s vybranými výtažky z růže, nimby a rostlinných vosků pěstí a podporují regeneraci namožené pokožky a zdravý růst nehtů.

Krém na ruce

Krém na ruce

pro každou pokožku

Každodenní péče obzvlášť vhodná pro suchou, citlivou a namáhanou pokožku. Pečlivě vybrané výtažky a cenné rostlinné vosky regulují vlhkost pokožky, regenerují a vytváří ochranu před vnějšími vlivy.

50 ml 318 Kč
20 ml 138 Kč
Nimbový olej na nehty

Nimbový olej na nehty

pro krásné a zdravé nehty 

Intenzivně regeneruje měkké, třepivé a lámavé nehty a podporuje jejich zdravý růst. Zároveň dokonale pěstí a zjemňuje zrohovatělou pokožku nehtového lůžka. Praktické kapátko umožňuje přesné dávkování.

18 ml 368 Kč
Nimbový olej na nehty v tužce

Nimbový olej na nehty v tužce

pro každou pokožku

Praktický tužkový aplikátor máte kdykoliv a kdekoliv při ruce. Výměnné hroty umožňují přesné dávkování a speciální tvar víčka je vhodný pro úpravu nehtové kůžičky. Nimbový olej podporuje zdravý růst a pevnost a napomáhá zesílit měkké, třepivé a lámavé nehty.

4 ml 298 Kč
Rozmarýnové tonikum na nohy a paže

Rozmarýnové tonikum na nohy a paže

pro každou pokožku

Oživující Rozmarýnové tonikum dodává unaveným a namoženým nohám novou lehkost a svěžest. Vyvážená kompozice s výtažky z brutnáku a rozmarýny napomáhá při výskytu napětí a těžkosti dolních končetin a paží a jako prevence křečových žil.

100 ml 485 Kč
Hydratační krém na nohy

Hydratační krém na nohy

pro každou pokožku

Pro denní péči a oživující masáž nohou a chodidel. Pěstí a zjemňuje obzvlášť suchou a namoženou pokožku. Krémovitá konzistence umožňuje okamžité vstřebávání a zanechává na pokožce příjemný zchlazující pocit a jemnou vůni éterických olejů.

75 ml 386 Kč
Deo balzám na nohy

Deo balzám na nohy

pro každou pokožku

Zanechává pokožku jemnou a přitažlivou

Zvláště vhodný při zvýšené potivosti nohou i při pokožce náchylné k výskytu plísní. Výtažky z rozmarýny, šalvěje, celíku zlatobýlu a propolisu účinně podporují hojivé procesy pokožky, zabraňují svědění a vážou nežádoucí pachy.

30 ml 332 Kč