Dr. Hauschka

Krása, harmonie a regenerace pro vaši pokožku:

Dr.Hauschka pěstící tělové oleje tvoří exluzivní sérii, která se skládá z nejrůznějších kompozic čistých éterických a esenciálních olejů té nejvyšší kvality.

Aromaterapeutické tělové oleje mají buď povzbuzují, osvěžující, zklidňující či zmírňující účinky a ponechávají pokožku pružnou a hedvábně hebkou.

Pro čerstvý pocit po celý den zde dále naleznete šetrné a voňavé deodoranty, hydratační tělová mléka a balzámy nebo jedinečný pěstící hedvábný pudr.

Deodoranty
Deodoranty

Tělové mléko Citrón Lemongrass

pro každou pokožku

Čerstvě perlivá vůně tělového mléko povzbuzuje smysly, osvěžuje a dodává novou energii - přesně to pravé pro ty, kteří se přiklánějí k aktivnímu způsobu života.

145 ml 442 Kč
10 ml 65 Kč 

Tělové mléko Kdoule

pro každou pokožku

Podporuje vlhkostní režim pokožky, vypíná, zlepšuje elasticitu pokožky a působí preventivně proti vysoušení. Ponechává pokožku hladkou a jemnou.

145 ml 445 Kč

Tělový balzám Růže

pro každou pokožku          

Luxusní vůně a bohatá péče. Růžový balzám harmonizuje, chrání a zklidňuje suchou a zároveň citlivou pokožku.

145 ml 495 Kč
10 ml 65 Kč

Tělový balzám Levandule Santal

pro každou pokožku

Tělový balzám Levandule Santal intenzivně pěstí
a ponechává pokožku sametově hebkou a pružnou.

145 ml 468 Kč

Tělový balzám Mandle

pro každou pokožku

Jemný olej lisovaný z mandlových jader intenzivně vyhlazuje a zjemňuje pokožku

145 ml 468 Kč

Pěstící olej Citrón Lemongrass

pro každou pokožku

Výtažky z citrónové kůry, jmelí, na křemík bohaté přesličky a citrónové trávy, vypínají pokožku a posilují vazivovou tkáň. Jojobový olej udržuje vlhkost pokožky a činí ji pružnou a hebkou - ideální pro zpevňující masáže při celulitidě a po těhotenství.

75 ml 395 Kč

Pěstící olej Bříza Arnika

pro každou pokožku   

Ideální při sportu a tělesné námaze. Kombinace výtažků z břízy a arniky udržuje pohyblivost a elasticitu svalové tkáně. Olej Bříza Arnika dodává pocit uvolnění a je také dobrým spojencem při zeštíhlovacích kúrách, kdy podporuje vylučování toxických látek skrze pokožku.

75 ml 395 Kč
10 ml 65 Kč

Pěstící olej Růže

pro každou pokožku

Vyrovnávající vlastnosti růže působí posilujícími účinky při fyzické zátěži a při stavech únavy a lability. Růžový pěstící olej s něžnou vůní růží zjemňuje a vyhlazuje pokožku a je také vhodný pro masáže dětí.

75 ml 435 Kč
10 ml 65 Kč

Pěstící olej Trnka

pro každou pokožku

Ideální během těhotenství, kdy podporuje elasticitu pokožky a působí preventivně proti výskytu strií.
S vysokým podílem kyseliny křemičité posiluje podkožní vazivo a aktivuje látkovou přeměnu pokožky. Olej s výtažky z trnkových květů, březových listů a třezalky má ochranný a hřejivý účinek, jojobový olej udržuje pokožku vláčnou.

75 ml 395 Kč
10 ml 65 Kč

Pěstící olej Levandule s Rašelinou

pro každou pokožku

Ideální přípravek při změnách počasí, a příchodem zimy. Krémovitý tělový olej s obsahem rašeliny hydratuje a vyživuje pokožku a dohromady s výtažky levandule, přesličky a kaštanu koňského chrání a uvolňuje při citlivosti na počasí, při bolestech kloubů, namoženém svalstvu, nervovém napětí a při náchylnosti k nachlazení.

75 ml 435 Kč
10 ml 65 Kč

Deo roll-on Růže

pro každou pokožku

Jemné krémovité mléko s hedvábnou vůní éterických olejů růží harmonizuje pokožku a zároveň dezodoruje při pocení - můžete použít i bezprostředně po depilaci. Neobsahuje hliník!

50 ml 335 Kč

Deo roll-on Šalvěj Máta

pro každou pokožku

Pěstí, chrání a dezodoruje. Šalvěj, máta, trnka a vybrané éterické oleje dodávají svěží a sportovní charakter. Samozřejmě bez obsahu hliníku!

50 ml 318 Kč

Hedvábný pudr

Péče od hlavy až po patu
Tento všestranný přípravek obsahuje jemné zpráškované hedvábí, rýžový škrob, výtažky z hořce žlutého, dubové kůry a šalvěje. Pro své absorbční, antibakteriální a očistné vlastnosti je ideální k ošetření celého těla, péči o miminka a také jako suchý šampon.

50 g 598 Kč