Dr. Hauschka Savon du Midi PRITI NYC

o nás

Pod jednou střechou v našem internetovém obchodě YinYang - oficiálnímu e-shopu kosmetiky Dr.Hauschka

Vyvážené kosmetické přípravky biokosmetiky Dr.Hauschka a přírodní rostlinná mýdla Savon du Midi.
To jsou značky, které exkluzivně zastupujeme v České a Slovenské republice. Na základě toho vám můžeme zaručit nejnovější informace z první ruky a spolehlivý servis při dodání zboží, protože přípravky máme běžně skladem.

To nejaktuálnější vždy na našich stránkách:  https://www.facebook.com/KosmetikaDrHauschka

Říká se, že symboly soustřeďují a umocňují myšlenky.

Yin Yang nebo-li Jin Jang je univerzální princip doplňujících se protikladů. Celý život plyne mezi těmito dvěma protikladnými póly a vše v přírodě obsahuje tyto dva prvky.

Naše vnitřní harmonie, zdraví a pohoda závisí na dynamické rovnováze mezi polaritami Yin a Yang ve všech oblastech života. I v každodenním životě při výběru potravin, oblečení či kosmetiky tomu není jinak.
Chceme-li být v souladu sami se sebou, záleží zcela na nás, jak tyto životní síly ovlivníme. Sami se tak staneme součástí tohoto úžasného a nikdy nekončícího přírozeného řetězce a můžeme tak spolurozhodovat o tom, co přinese harmonii nám i našemu okolí.

V souladu s těmito aspekty jsme si zvolili termín YinYang současně jako název a symbol pro náš elektronický obchod: Staňte se také svědomitým konzumentem a pomozte změnit svět k lepšímu. Je to tak jednoduché, přitom neplatíte nic navíc.

Všechny přípravky a produkty také zakoupíte v naší prodejně
kde si můžete i dopřát kosmetické ošetření metodou Dr.Hauschka

Dr.Hauschka Store + Studio
Revoluční 10, Praha 1  -   otevřeno od pondělí do pátku  10 - 19 hod

telefon: 233 320 249  email: objednavky@drhauschka.cz
https://www.instagram.com/drhauschkaczsk/

Elektronický obchod www.yinyang.cz je součástí společnosti SMETANA s r.o.     

Upozornění:  © Copyright - Veškerá práva vyhrazena, včetně práva kopírování textů či fotografických materiálů, vcelku nebo jejich částí v jakékoliv formě.