Dr. Hauschka Savon du Midi PRITI NYC

Péče o matku a dítě

Jako ochranný, hřejivý plášť zabalí Vašeho drobečka kosmetické přípravky Dr.Hauschka. Vydatné krémy a oleje vyživí citlivou dětskou pokožku a vyzbrojí ji proti všem negativním vlivům.
Ať už přírůstek do rodiny teprve očekáváte, či už se na vás směje svýma velkýma očima doma z postýlky, i vy si zasloužíte patřičnou péči!

Radost z těhotenství

Jsme navždy zodpovědní za to, co k sobě připoutáme, řekl kdosi moudrý. A dvojnásob to platí o tom malém, bezbranném uzlíčku štěstí, který si přinesete z porodnice. Rodičovství je jednou z nejkrásnějších a nejzázračnějších věcí a život vám otočí úplně naruby. Nádherné radosti s sebou samozřejmě nesou i nejrůznější starosti. Dáváte svému miminku lásku, věnujete mu veškerou pozornost a chcete pro něj to nejlepší. Zajímáte se, jak co nejvhodněji pečovat o své děťátko.

Dr.Hauschka a zázrak zrození

U kosmetiky Dr.Hauschka se můžete stoprocentně spolehnout, že Vaše malinká ratolest dostane to nejlepší. Přípravky jsou díky svému složení čisté a vysoce šetrné k jemné pokožce miminka, neboť obsahují výhradně prověřené a bezpečné ingredience. Bez nejmenšího rizika utiší citlivou dětskou pokožku a budou miminko konejšit svou libou vůní. S kosmetickými produkty Dr.Hauschka se Váš malý velký poklad bude cítit jako v bavlnce a bude blaženě vrnět. Nevadí, že Vám to třeba ještě neumí říct, poznáte to Vy sama.

Pro budoucí a čerstvé maminky

Určitě teď máte spoustu krásných starostí, ale zkuste nezapomínat ani na sebe.Těhotenství i porod představují pro Vaši pokožku skutečně zatěžkávací zkoušku. Vaše kůže je enormně napínána a její vzhled a elasticita jsou ohroženy, potřebuje adekvátní ošetřování s důrazem na její výživu. Právě pro vás vyvinuli odborníci Dr.Hauschka speciální terapeutické přípravky.

Za všechny spokojené maminky:

Eva a její Anežka

Na počátku těhotenství jsem se dobře informovala, jak se jeho postupný průběh může podepisovat na mé pokožce. Včas jsem tedy začala s pravidelným denním používáním Trnkového oleje, vhodného jako prevence proti striím. Ukázal se jako velice účinný, neboť se mi opravdu žádné jizvy neudělaly. Ke konci těhotenství jsem –jako jistě mnoho žen - trpěla oteklými kotníky. Tento nepříjemný problém mi velmi efektivně pomáhalo řešit Rozmarýnové tonikum na nohy a paže. Revital maskaRůžový krém se mi zas osvědčily v prvních týdnech po porodu, kdy na mou pleť dolehlo veškeré přetížení a byla přecitlivělá a ošklivě skvrnitá. Jsem velmi ráda, že jsem věnovala dostatečnou pozornost svému tělu v tom nádherném období a s přípravky Dr.Hauschka jsem vysoce spokojená. To mohu ostatně potvrdit i o produktech této značky určených pro kojence. Do Anežčiny koupele přidávám pravidelně několik kapek Levandulové koupele a po koupeli jí masíruji tělíčko Růžovým olejem. Když má problémy se spaním, stačí pár kapek Levandulového oleje na chodidla a usne opravdu „jako mimino“. Růžový krém se mi také velice osvědčil - skvěle hojí kojeneckou vyrážku. Po zkušenostech jej vlastně beru už teď všude sebou, ten se vždycky hodí! Báječně zabírá i na opruzeniny, i když se jim snažím předcházet a při přebalování využívám Hedvábný pudr, který udržuje pokožku v suchu.

Vychutnejte si těhotenství bez kapky hořkosti

Jistě si budete pamatovat každičký den, kdy vám rostlo bříško. Všechny ty euforické a úplně nové pocity, že se ve vás rodí nový život. Vaše alba se naplní fotkami. Určitě si ale nepřejete, aby vám na bříšku po těhotenství zůstaly ošklivé stopy.

Kosmetika Dr.Hauschka myslí na vaše krásné období a je připravena ochránit vaše tělo. Přípravky tělové péče dodají vaší pokožce potřebnou pružnost a pomohou předejít nepříjemným striím. Každodenní jemnou masáží Trnkovým olejem můžete stimulovat svůj krevní oběh, udržovat pružnost svalů a podkožního vaziva. Pro zvýšení účinnosti je potřeba aplikovat Trnkový olej pravidelně, a to krouživými pohyby na vlhkou pokožku. Tělové mléko Kdoule osvěží a zpevní vaši kůži. Revital maska regeneruje namoženou pokožku obličeje, zvláčňuje a dodává novou vitalitu. Pleťová kúra zas pomůže Vaší pleti vyrovnat se změnami během těhotenství, kdy se v důsledku enormních hormonálních výkyvů stává příliš suchou či naopak mastnou.

Rozmarýnové tonikum chladí a oživuje, přináší úlevu oteklým kotníkům a unaveným nohám. Trpíte-li křečemi v nohách, stačí přidat do koupele Levandulovou přísadu, která má výborný relaxační účinek (používejte až po 4.měsíci těhotenství). Před i po porodu oceníte Obklady na oční víčka, které Vás spolehlivě zbaví opuchlých očí po probdělých nocích. Úlevného zklidnění po porodu dosáhnete používáním Levandulové koupele. A nakonec třešnička na závěr – Růžový olej po koupeli bude doslova hýčkat Vaše unavené tělo.

Pro maminky i miminka

Růžový olej zklidní Vaši citlivou pokožku a jemně pohladí Vaše miminko.

Péče o miminko

Citlivá pokožka miminek je velmi náročná na péči. Nejedná se pouze o sklony k podráždění, opruzení či případným alergiím, ale také o celkovou tělesnou teplotu Vašeho děťátka. Zejména pro nejmenší děti je teplo velice důležité, neboť jsou snadno náchylné k prochladnutí. Jako ochranný, hřejivý plášť zabalí vašeho drobečka kosmetické přípravky Dr.Hauschka. Vydatné krémy a oleje vyživí citlivou dětskou pokožku a vyzbrojí ji proti všem negativním vlivům.

Levandulová koupel s rašelinou: tiší a podporuje dobrý spánek
Levandulový olej s rašelinou: uvolňuje tělo a smysly
Růžový pěstící olej: chrání a harmonizuje jemnou dětskou pokožku
Růžový tělový balzám: zklidňuje suchou pokožku a kojeneckou vyrážku
Růžový krém: pečuje o suchou pokožku a hojí opruzeniny
Hedvábný pudr: jemná antibakteriální báze, vhodná jako zásyp