Dr. Hauschka Savon du Midi PRITI NYC

Aromandise

Ájurvédské vonné tyčinky
Ájurvédské vonné tyčinky

Vonné tyčinky vám umožní provonět váš domov, zahalit se do příjemné, stimulující nebo uklidňující vůně a cítit se dobře.
Používání vůní je mnohem víc než pouhý zvyk. Je to skutečná potřeba, která je zakořeněna v lidském životě od starověku.

Vůně mají přímý vliv na stav mysli a pocitů, stejně jako vaření, hudba nebo literatura. Je to opravdové umění žít a každá vůně má své specifické působení.

Dřevité aroma podporuje zklidnění, květinové stimuluje mysl a sladká vůně uklidňuje a uvolňuje. Proto doporučujeme přizpůsobit vůni každé z různých místností v domě. Lze je také použít k personalizaci prostoru, provonění interiéru nebo vytvoření pocitu pohody v místnosti.
Vůně vás doprovází při každodenních činnostech, parfémuje a dezodoruje a umožňuje vám cestovat a přitom zůstat doma.

 

Mystérium vůně má jméno Aromandise

Jako vzácná odrůda nádherné růže, tak zní AROMANDISE, název, kterým zakladatelé pojmenovali svou společnost, aby tak vyjádřili svůj obdiv ke světu rostlin a cit pro rozvíjející se krásu. Už samo to jméno voní a otevírá tak opojný svět, až po okraj plný známých i neznámých vůní. Svět, který dává rozkvést fantazii, spiritualitě a všem lidským smyslům.

„K pramenům života“, to je pozvánka od Aromandise na vzrušující cestu poznávání, objevování a rozkvětu osobnosti. Na cestu, která nikde nekončí a na níž přichází s každým dalším nadýchnutím větší bohatství – pocit uvolnění, lehkosti, blaženosti a umění života.

Aromandice přináší klid do duše a naději na šťastnou budoucnost, rozvíjí smysly, posiluje sebedůvěru a chuť lépe porozumět životu. Stejnou neviditelnou, a přitom nesmírnou silou, která Vás dokáže povznést či přímo vznést do vyšších sfér a kterou vládnou například víno, hudba, literatura nebo kulinářské umění, vládne i vůně kadidla. Vůně, která všeobjímá fantazii přírody, kulturu a historii, romantiku i nečekané dobrodružství uprostřed všedního dne.
 
Proč přivonět k Aromandise:

Pro neuvadající kvalitu:

 • Aromandise vybírá ty nejvzácnější přísady, které při výrobě zpracovává přirozenými postupy.
 • Receptury se skládají z čistě přírodních složek. U vonných tyčinek je z velké části tvoří přírodní rostlinné extrakty; dřevo je ponořeno do směsi vonnýcg látek a rozpouštědla, se spolehlivým vyloučením všech částí, které by mohly představovat zdravotní riziko.
 • Výrobky jsou v souladu s předpisy IFRA (International Fragrance Association), založené v roce 1973 v Bruselu, která zaručuje správný rozvoj vůní a aroma. Zvláštní důraz je kladen na recyklovatelný balící materiál a na zredukování hmotnosti obalu.
 • Logo „100% přírodní“ zaručuje výrobky bez rozpouštědel, konzervačních látek a sloučenin, stejně jako výrobu s ohledem na životní prostředí.
   

Pro čistotu a krásu nejen na povrchu, ale i uvnitř:

 • Aromandise obchoduje na principu FairTrade. Značce Aromandise se podařilo úspěšně rozvinout úzkou a férovou spolupráci s dodavateli z rozvojových zemí. Veškeré aktivity Aromandise probíhají v souladu se sociální politikou a spravedlivým obchodem.
   

Pro čistotu a krásu pro druhé:

 • Aromandise při veškerých svých činnostech bedlivě dbá na ochranu a zachování životního prostředí. Výrobky Aromandise neobsahují v žádném případě látky, které jsou důležité pro zachování některého rostlinného nebo živočišného druhu. Striktně také nejsou prováděny žádné pokusy na zvířatech. Podmínky pro odbouratelnost a výrobu nesmí v žádném případě poškozovat životní prostředí a/nebo odpovídajícími opatřeními musí být dosaženo co možná nejmenšího vlivu na něj.
   Tajemství vůní
Každý výsledný vonný extrakt má za sebou dlouhou cestu, která může svou alchymistickou složitostí připomínat přípravu čarovného pohádkového lektvaru. Aromandise spolupracuje mimo jiné s historiky, znalci, uměleckými řemeslníky a výrobci, kteří vlastní vzácné receptury a nejstarší, tradiční znalosti. A na konci je vždy ten nejdůležitější – ten, který každou z vůní ocení po svém – spotřebitel. Ať už nový či zasvěcený, vždy bude každý produkt vnímat a hodnotit vzhledem ke své osobnosti, originalitě, touhám, fantazii a danému rozpoložení. Vždy to tak bude jen „jeho“ vůně, a v tom tkví pravé kouzlo Aromandise.Vůně dálek
Jak vzrušující, mámivé a zároveň smysluplné je poznávat nové a exotické! Jak lákavé je ocitnout se náhle na dalekém, dosud nepoznaném místě a plnými doušky zažívat magická dobrodružství. A právě vůně Vás dokážou bezprostředně přenést do jakéhokoli nejvzdálenějšího koutu světa. Japonské vonné tyčinky jsou stejně tak skvostné a okouzlující, jako tyčinky indické, africké nebo francouzské. A přece je každé z těchto kadidel tak originální a jiné, ničím nenahraditelné – stejně jako nekonečná rozmanitost zemí a jedinečnost každé z nich. Kadidla se tak stávají posly, na jejichž křídlech k Vám z celého světa přilétají vůně jednotlivých zemí, charakteristické jejich kvalitou půdy, způsobem výroby, recepturou či sociálním a kulturním postojem. A díky nim se i Vy stáváte součástí neomezené rozmanitosti života.Pravá a jediná… vůně originálu
Nic není ve skutečnosti nahraditelné, přinejmenším v pravém slova smyslu. A dvojnásob to platí u vůní – žádná napodobenina nedokáže nikdy dosáhnout té pronikavosti, ryzosti a čistoty originálu. Proti globalizaci vkusu, jež dnes všude nahrazuje lokální a osvědčené znalosti – a kadidlo není žádnou výjimkou – pracuje Aromandise na zachování pravosti vonných tyčinek s partnery v Indii, Japonsku, Francii a Evropě pěstováním vztahů, které jsou založeny na etické chartě.
Aromatické extrakty mají vliv na životní prostředí a na životní postoje lidí a to je poslání Aromandise - zasloužit se o lepší znalosti o účincích a všedním používání vonných látek. Aromandise nabízí získané znalosti ze světa vůní rostoucímu počtu stále zkušenějších zájemců v tomto oboru.

Nechte se unést do světa vůní Aromandise!

Sortiment také zakoupíte v naší prodejně Dr.Hauschka, Revoluční 10, Praha 1
pondělí až pátek 10 - 19 hod