Dr. Hauschka

Jehličnanová koupelová přísada

100 ml 398 Kč

pro každou pokožku

- v novém výhodném balení

Éterické oleje jehličnanu jsou nositeli intenzivních kvalit světla a tepla. Dr.Hauschka Jehličnanová koupelová přísada uvolňuje dýchací cesty a posiluje při nachlazení, stabilizuje organizmus a má hřejivý účinek. Ideální pro děti i dospělé a pro všechny, kteří jsou vystaveni negativnímu velkoměstskému vzduchu. Koupel působí oživujícími účinky na unavenou a bledou pokožku.

 

Vlastnosti:

  • Jehličnanová koupel obsahuje éterické oleje smrku ztepilého, které uvolňují dýchací cesty.

Použití:

  1. Přidejte cca10 kapek dávkovače do již napuštěné lázně.
  2. Pro osvěžení těla a mysli použijte ráno nebo večer po namáhavém dni či noci.
  3. Ve sprše aplikujte menší množství přípravku na žínku, a poté na navlhčenou pokožku.
zobrazit tipy

Tip:

Při nachlazení nebo k osvěžení vzduchu přidejte několik kapek přípravku do aroma lampičky. Hluboce se nadechněte, což vám pomůže relaxovat, a nechte působit uvolňující účinky přípravku.
Nemáte-li čas na osvěžující koupel, aplikujte několik kapek do umyvadla napuštěného horkou vodou a umyjte si obličej. Terapeutický účinek mají i teplé obklady (komprese) s Jehličnanovou koupelovou přísadou, které přikládáme na obličej a šíji.

Jehličnanovou koupelouvou přísadu můžete použít i po sprše, přičemž lehce navlhčíte osušku a přidáte několik kapek přípravku. Poté se zabalte do osušky a jemně jí tělo masírujete a inhalujte svěží aroma jehličnanu.
 

zobrazit složení

Sulfátovaný ricinový olej (Sulfated Castor Oil)

Mnohostranný sulfátovaný ricinový olej působí jako emulgátor, čistící a zvlhčující přísada a surfaktant.

Glycerin (Glycerín)

Glycerín je alkohol, který se vyskytuje ve všech přírodních tucích. Zde se získává z rostlinných olejů. Dodává přípravku hladkou konzistenci a zároveň působí na pokožku jako přirozený vlhkostní faktor.

Jehličnanový olej (Picea excelsa)

Éterický olej ze smrku se získává parní destilací. Dodává energii a je účinným antiseptikem pro dýchací cesty. Velmi vhodný při infekcích.

Alcohol (Alkohol)

Je dobré rozpouštědlo mnoha látek. Má konzervační a dezinfekční vlastnosti, tonizuje, osvěžuje a napomáhá vstřebávání účinných látek do pokožky. Získáváme ho kvašením a destilací z ovoce, kukuřice a brambor. Nepřidává se samostatně, ale je součást směsi vody při extrahování rostlinných výtažků.

Jojobový olej (Buxus chinensis)

Jojobový olej se lisuje za studena z plodů jojobového keře. Jeho tekutý vosk zlatavé barvy je téměř bez vůně a má přirozený ochranný UV faktor 4. Je zejména vhodný pro suchou, citlivou a aknózní pleť. Má regenerační účinky a stabilizuje vlhkost v pokožce.

Arachis hypogaea (Arašídový olej)

Arašídový olej se lisuje nebo extrahuje. Hydratuje pokožku a je vhodný pro péči pokožky celého těla a k masážím. Využívá se také jako extrakční látka pro maceraci léčivých rostlin.

Parfum (Éterické oleje)

Kompozice pečlivě vybranných čistých éterických olejů, která dodává každému produktu jeho jedinečnou vůni.

Limonene

Složka přírodních éterických olejů.

Geraniol

Složka přírodních éterických olejů.

Chlorofyl (CI 75810)

Chlorofyl je přírodní zelené rostlinné barvivo.