Dr. Hauschka

Často zapomínáme, co všechno správně vybraná koupel s naším tělem a psychikou dokáže!

Ponořte svoje myšlenky a tělo do bylinné lázně a tiše se zaposlouchejte do jejího lehkého šplouchání.... Čisté éterické oleje jsou získávány z čerstvě sklizených listů, skořápek, jehličí či květů léčivých bylin. Díky šetrné destilaci se zachytí jejich ryzí vůně, která pak nechá vaši fantazii v klidu cestovat.

Koupelové přípravky můžete také kombinovat: pro extra „fresh“ osvěžení - citrón s rozmarýnou nebo pro klidný večer u krbu - levanduli a jehličnan.

Sprchový balzám Luční kvítí s kardamomem

pro každou pokožku

Krémový balzám harmonizuje a má uklidňující účinek. Ručně sbírané luční kvítí, esence z kardamomu a kasie plus bohatý avokádový olej pohladí a uvolní tělo a mysl.
Sprchový balzám je vhodný pro tělo i ruce.

200 ml 658 Kč

Sprchový gel Borovice s mořskou solí

pro každou  pokožku  -  vhodný pro tělo i ruce

Esence z borovice a eukalyptu povzbuzují organizmus. Když se k nim přidá mořská sůl a rozmarýnová voda, zažijete pocit energie a čisté mysli. Nadechněte se a dobijte si baterky.

200 ml 658 Kč

Sprchový krém Citron Lemongrass

pro každou pokožku  - Ideální pro aktivní start do nového dne

Svěží sprchový krém s bohatou krémovou texturou, citronem a citronovou trávou.

150 ml 198 Kč

Jehličnanová koupelová přísada

pro každou pokožku - v novém výhodném balení

Éterické oleje jehličnanu jsou nositeli intenzivních kvalit světla a tepla. Dr.Hauschka jehličnanová koupelová přísada uvolňuje dýchací cesty a posiluje při nachlazení, stabilizuje organizmus a má hřejivý účinek.

100 ml 398 Kč

Koupelová přísada Levandule s rašelinou

pro každou pokožku

Ideální přípravek při změnách počasí a s příchodem zimy.

Krémovitá přísada s obsahem rašeliny hydratuje a vyživuje pokožku a dohromady s výtažky z levandule, přesličky a kaštanu koňského uvolňuje a chrání před vnějšími vlivy.

100 ml 398 Kč
10 ml 60 Kč 

Koupelová přísada Citrón Lemongrass

pro každou pokožku

Obsahuje éterické oleje z citrónu a citrónové trávy, které mají celkově osvěžující účinek. Podporuje pružnost pokožky, posiluje oslabené podkožní vazivo a působí účinně při celulitidě.
Ideální přípravek pro mastnou a matnou pokožku.

100 ml 345 Kč 

Koupelová přísada Šalvěj

pro každou pokožku

Uvolňující a zároveň oživující Šalvějová  přísada je především účinná při únavě, po sportovních výkonech, při výskytu křečových žil a pro namožené nohy. Normalizuje zvýšený stav potivosti a prokrvuje studené končetiny.
Působí podpůrně při výskytu akné, především na těle.

100 ml 345 Kč

Koupelová přísada Růže

jemná péče pro každou pokožku

Kompozice zahrnuje růžovou vodu, éterický růžový olej a výtažky z okvětních lístků růže damašské, a vysoce pěstící složky z prvotřídního mandlového a jojobového oleje.

100 ml 428 Kč