Dr. Hauschka

Svými ochrannými a vyrovnávajícími účinky poskytují přípravky Dr.Hauschka MED systémovou péči a přispívají k tomu, aby zachovávaly naši pokožku zdravou.

Srdcem přípravků jsou přírodní oleje a léčivé rostliny, sestaveny dle nejnovějších vědeckých poznatků ve spolupráci s dermatology, kosmetičkami, zkušebními instituty a univerzitami na základě přesně promyšlených receptur. Pro výběr léčivých rostlin v těchto kosmetických přípravcích nejsou rozhodující pouze obsažené látky, ale jejich celostní působení na člověka.

Kosmatcový denní krém

Kosmatcový denní krém

Osvědčená receptura v novém balení

Krém je určen k základní denní péči pro vysoce suchou, šupinatou a ke svědění náchylnou pleť a při výskytu neurodermatitidy.

40 ml 695 Kč
Intenzivní kosmatcový krém

Intenzivní kosmatcový krém

Nová cena namísto 720,- korun
Krém pro extrémně suché, podrážděné a svědící místa a při výskytu atopického ekzému v obličeji, v ohybech paží nebo v zákolenní.

Intenzivně pěstí a zlepšuje obsah vlhkosti pokožky. Pomáhá zvláště suchým partiím, které se silně olupují a přispívá k přirozené rovnováze a posílení obranyschopnosti pleti.

50 ml 695 Kč
Pěstící kosmatcové tělové mléko

Pěstící kosmatcové tělové mléko

pro extrémně suchou, šupinatou a podrážděnou pokožku a atopický ekzém

Tělové mléko zmírňuje pocit napětí, posiluje pokožky vlastní odolnost a přirozenou funkci bariéry. Iritovaná pokožka se opět zklidní a nabude svoji rovnováhu.

145 ml 545 Kč
Kosmatcový krém na ruce

Kosmatcový krém na ruce

Krém je speciálně navržený pro potřeby velmi suché, citlivé, popraskané a ekzematické kůže, ale zamilují si ho i ti, co takové problémy nemají.

50 ml 365 Kč
Labimint - akutní péče o rty

Labimint - akutní péče o rty

Chladí a pěstí při vzniku puchýřků a oparů a včas nanesena zabraňuje jejich vzniku

5 ml 248 Kč
Akut Creme Potentilla

Akut Creme Potentilla

Zklidňující krém pro vysoce citlivou pokožku a projevech neurodermatitidy. Velmi rychle zmírňuje svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku (i po kousnutí hmyzem, výskytu svilušek apod.) Neobsahuje jakékoliv vonné látky a je vhodný i pro malé děti.

20 ml 428 Kč
3 ml 70 Kč