Dr. Hauschka

Dekorativní kosmetika

Pečujte o svou jedinečnost

Nikdo není tak krásný jako Vy.

Co Vás dělá zvláštní, se projevuje ve Vašem vyzařování. Dr.Hauschka dekorativní řada Vám napomáhá podrhnout Vaši individualitu a dává Vaší vnitřní i vnější kráse zazářit. Vaši osobnost přitom nepřekrývá, nýbrž zvýrazňuje.

Všechny receptury obsahují pečlivě a harmonicky sladěné kompozice z rostlinných výtažků a vzácných vosků, olejů a minerálních pigmentů. Při nanášení těchto jemných textur se spojují přírodní barvy s Vaším vlastním odstínem pleti a dávají vznik individuální nuanci.

Make-up, stejně nezaměnitelný jako Vy sama.

Inspirace ve všech barvách a texturách.

Objevujte svou vlastní krásu znovu a znovu, vyzkoušejte různé možnosti a hrajte si dle nálady s rozličnými styly. Naše dekorativní řada nabízí celou škálu možností, jak inspirativně a zároveň kreativně podtrhnout podstatu Vaší osobnosti.

Dekorativní kosmetika bez syntetických konzervačních, barvicích či vonných látek:
Stejně jako pěstící přípravky Dr.Hauschka je také dekorativní řada založena na dlouholeté zkušenosti ve zpracovávání léčivých rostlin z bio-dynamického a ekologického pěstování.
Dekorativní linie Dr.Hauschka harmonicky spojuje přirozenou souhru barev s jemnou péčí o pleť.

Z nesmírného bohatství rostlinné a minerální říše čerpáme cenné složky té nejvyšší kvality, které zpracováváme ve vysoce jakostní přípravky pro rty, oči a make-up.
Jejich snášenlivost s pokožkou je ověřena dermatologickými testy na dobrovolných osobách a přípravky nesou přirozeně značku kvality Natrue "přírodní kosmetika".

  • Výtažky z léčivých bylin, které podporují vlastní aktivitu pokožky.
  • Minerální pigmenty pro přirozený barevný třpyt a lesk.
  • Hedvábí s mimořádně pěstícími a matujícími účinky.
  • Olejové výtažky z růže, jojoby, avokáda, makadamových ořechů ad. pro intenzivní péči a hebkost.
  • Přírodní vosky k ochraně před vnějšími vlivy.
  • Kompozice pravých éterických olejů pro jemnou vůni.

Když používáte přírodní pěstící kosmetiku, proč byste měli dělat kompromisy u dekorativní kosmetiky? Využijte blahodárných vlastností přírodních líčidel pro dokonale přirozenou péči o vaši pokožku.

Make-up Korektory Pudry Tvářenky Oční stíny Řasenky Oční linky Tužky na rty Lipsticky Rtěnky Lipglossy