Dr. Hauschka

Dr. Hauschka

Péče o pleť
Péče o pleť
Péče o oči a rty
Péče o oči a rty
Intenzivní péče o pleť
Intenzivní péče o pleť
Regenerační péče
Regenerační péče
Péče o tělo
Péče o tělo
Péče o ruce a nohy
Péče o ruce a nohy
Koupelové přípravky
Koupelové přípravky
Péče o vlasy
Péče o vlasy
Sluneční péče
Sluneční péče
Kniha Dr. Hauschka
Kniha Dr. Hauschka
MED - Péče o pleť a tělo
MED - Péče o pleť a tělo
MED - Péče o dutinu ústní
MED - Péče o dutinu ústní
MED - Vlasová péče
MED - Vlasová péče
Doplňky
Doplňky
Dekorativní kosmetika
Dekorativní kosmetika

Biokosmetika a jedinečný koncept péče o pleť

Tajemství krásy máme ukryté v sobě. Věděli to také kosmetoložka Elisabeth Sigmund a Rudolf Hauschka, kteří v roce 1967 tuto kosmetiku vytvořili na základě poznatků získaných při výrobě více  než 1000 různých druhů homeopatických a anthroposofických léčiv německou společností WALA Heilmittel.

Již tenkrát, v předstihu své doby, vyvinuli pro WALU celostní neboli holistickou kosmetickou řadu, která se skládá z těch nejryzejších extraktů z přírody. Během následujících let tato kosmetika dostala na počest chemika doktora Rudolfa Hauschky a zakladatele společnosti WALA Heilmittel GmbH název kosmetika Dr.Hauschka.

Dnes si můžete vybrat z více než 100 různých pěstících přípravků v oblasti péče o pleť, tělo a vlasy, sluneční péče, dekorativní kosmetiky a v nejnovější době pod novou značkou Dr.Hauschka Med pro péči o zdraví.

Proč je kosmetika Dr.Hauschka tak jedinečná?

Kosmetika Dr.Hauschka není „jen vyrobena“ z rostlinných výtažků a organických a minerálních substancí, které jsou brány z přírody. Spíše se skládá z takových přírodních složek, které odpovídají přírodním procesům kožního systému – např. podporují denní a noční rytmus pokožky.

Přírodní formující se a vývojové síly vybraných látek jsou skrze náročné procesy při zpracovávání ve velké míře zachovány.
Stálá obnova, údržba a regenerace formy a tvaru - a především aktivita pokožky je podpořena skrze kosmetiku Dr.Hauschka.
Přípravky stimulují zdravou rovnováhu pokožky a aktivují její přirozené síly, které vedou k vlastní nápravě.

Že se k dosažení těchto cílů používají výhradně přírodní substance, to je pro společnost WALA samozřejmostí.

V rytmu života

Holistický neboli celostní přístup v péči o pleť se především projevuje ve způsobu použití jednotlivých kosmetických přípravků Dr.Hauschka a v mimořádných nárocích společnosti WALA na jejich kvalitu:

Kosmetika Dr.Hauschka nerozlišuje pokožku na různé "typy" pleti. Jejím cílem je jednotlivé výkyvy pokožky, její suchost nebo v opačném smyslu nadměrnou produkci kožního mazu do té míry vyrovnat, aby pokožka opět nalezla svůj zdravý a vyvážený střed. Pleti se nedodávají žádné substituční látky, jako např. liposomy nebo kolageny. Nevzniká žádná závislost pokožky na vnějším přísunu hydratace, výživy nebo nápravy. Naopak je pokožka povzbuzována, aby si potřebné látky vyráběla sama a zůstala tak dlouho aktivní a živá.

Ve znamení přírody

Použité rostliny jsou kultivovány biodynamickým způsobem ve vlastních zahradách nebo pocházejí z ekologického pěstování a kontrolovaného volného sběru. Ručně se sbírají a dále šetrně zpracovávají. Nejnovější technologické přístroje umožňují při výrobě přípravků zachování jejich kvality.

Pěstící oleje z mandlových a avokádových plodů, vzácné výtažky léčivých bylin jako úročník a lichořeřišnice, rostlinné esence a čisté éterické oleje – tyto hodnotné suroviny jsou jen malým příkladem, jaké přírodní ingredience kosmetické přípravky Dr.Hauschka nabízejí.

Kombinace ojedinělého výrobního procesu jednotlivých rostlinných výtažků společnosti WALA, jejich vyvážená kompozice a účelné balení každého přípravku nevyžadují žádnou dodatečnou a syntetickou konzervaci.

Přípravky Dr.Hauschka jsou vhodné pro ženy, muže a děti každého věku.

Kosmetické přípravky Dr.Hauschka neobsahují jakékoliv syntetické konzervační, barvící nebo vonné látky a jsou lékařsky testovány - bez testů na zvířatech- na dobrovolných osobách.

Společnost WALA se podílí na řadě projektů v různých částech světa na podporu bio-dynamického pěstování, přičemž v první řadě přihlíží ke zlepšení a udržování etických a sociálních podmínek komunit, se kterými spolupracuje (např. v Turecku, Rumunsku, Burkina Faso ad.).

Všechny přípravky kosmetiky Dr.Hauschka nesou značku kvality nezávislého zkušebního institutu NATRUE „kontrolovaná přírodní kosmetika“.

to nejaktuálnější naleznete vždy na
facebook Dr.Hauschka CZ/SK

sledujte nás i na IG @drhauschkaczsk


další podrobné informace naleznete na
www.drhauschka.cz kompletní průvodce celostní kosmetikou

kontakty na kosmetická studia, která nabízejí kosmetické ošetření metodou Dr.Hauschka a kamenné prodejny získáte u info@drhauschka.cz

Kompletní sortiment, včetně dekorativní kosmetiky Dr.Hauschka a kosmetického ošetření Dr.Hauschka nabízíme na adrese:

Dr.Hauschka Store & Studio, Revoluční 10, Praha 1
Vlajková prodejna a kosmetické studio, kde Vám rádi pomůžeme při výběru vhodných přípravků a kde můžete zažít ojedinělé ošetření pleti metodou Dr.Hauschka

od pondělí do pátku, 10 - 19 hod

Na kosmetické ošetření se můžete objednat na telefonním čísle +420 233 320 249

Upozornění: Copyright - Veškerá práva vyhrazena, včetně práva kopírování textů či fotografických materiálů, vcelku nebo jejich částí v jakékoliv formě.