Dr.Hauschka Savon du Midi PRITI NYC
home quick shop podpora můj účet košík pokladna
home » Yogandha » Tělové oleje 
 

Dr.Hauschka Facebook

dodací podmínky
obchodní podmínky
ochrana soukromí
napište nám
o nás
Mohlo by vás zajímat
V rytmu přírody
Účinně proti stresu
Biokosmetika?
Péče o matku a dítě
Péče pro muže
Obličejová gymnastika
Vnější péče o pleť
Potrava pro pokožku

Muscle Soothe

 

125 ml: 628Kč

Muscle Soothe vás zklidní a povznese. Tento luxusní aromaterapeutický tělový a koupelový olej, který obsahuje teplé tóny zázvoru a majoránky má výrazně uklidňující účinky na namožené svalstvo a vydatně vyživuje pokožku.

Mantra                                                                                                                                                           anamaya dhehi
(mantra vyživující tělo)

Čakra                                                                                                                                                        Harmonizuje všechny čakry
 

Vlastnosti

Složení
Sladká majoránka má zahřívající a uklidňující účinky.
Silice petitgrain, která se získává z čerstvých listů a mladých výhonků pomerančovníku má vyrovnávající, osvěžující a antiseptické vlastnosti.
Éterický olej z atlasového cedru, tzv. ‚stromu života‘, má hřejivé účinky a harmonizuje.
Levandulová silice je uklidňující a čistící. Může být použita k léčbě řady problémů kůže, včetně modřin, ekzémů a popálenin.
Zázvorový olej působí blahodárně nanamožené svalstvo a klouby.
Mandlový olej se vyskytuje v mnoha přípravcích, které jsou určeny pro péči o dětskou pokožku. Je bohatý na vitaminy A, B a na vitamin E, který regeneruje a pokožku intenzivně vyživuje.

Použití

Aplikujte po cvičení nebo na zklidnění naožených svalů či jednoduše k uvolnění se.                                         Lze použít i k masáži.