Dr.Hauschka Savon du Midi PRITI NYC
home quick shop podpora můj účet košík pokladna
home » Yogandha » Roll-On 
 

Dr.Hauschka Facebook

dodací podmínky
obchodní podmínky
ochrana soukromí
napište nám
o nás
Mohlo by vás zajímat
V rytmu přírody
Účinně proti stresu
Biokosmetika?
Péče o matku a dítě
Péče pro muže
Obličejová gymnastika
Vnější péče o pleť
Potrava pro pokožku

Ground

 

10 ml: 459Kč

Účinky uvolňující vůně santalového dřeva jsou již známé od dávných časů a kadidlo, které je symbolem transformace, nás nejen zbavuje napětí, ale i zmírňuje stres. Myrha dodává mystickou dimenzi, posiluje a podněcuje spiritualitu, přičemž vetyver uzemňuje a zklidňuje.

Mantra                                                                                                                                                                 apanam dhehi  (mantra posilující energii, proudící dolů)

Čakra                                                                                                                                                                Ground působí na úrovni kořenové čakry múladhára. Tato první čakra je spojená se zemí, její energií a s činnostmi, které se zemí souvisí. Je spojena s prožíváním nejzákladnějších aspektů existence jako je potřeba jíst, pít, být v bezpečí nebo v teple. Zablokovaná první čakra způsobuje, že má člověk málo síly - fyzické, duchovní či duševní.

Vlastnosti

(Caprilyc/Capric Triglyceride) Kokosový olej frakcionovaný * (po odstranění mastných kyselin s dlouhým
řetězcem) má tu skvělou vlastnost, že po umytí mýdlem nebo sprchovým gelem, napomáhá kůži rychle a přirozeně obnovit svoji hodnotu pH, aniž by ucpával póry.
Éterické oleje: Vetiver, myrha, zázvor, cedrové dřevo, santalové dřevo, kadidlo

Použití

Lehce vmasírujte na pulzní body na krku, zápěstí a spáncích nebo na tzv. třetí oko.