Dr. Hauschka Savon du Midi PRITI NYC

85 g 215,00 Kč  

SavionEM-A_YY_big.jpeg

pro všechny typy - vhodné pro vegany

Pěstí a hydratuje vlasy a vlasovou pokožku. Bez obsahu éterických olejů. Efektivní Mikroorganismy - Aktivované  – se z části skládají z užitečných v přírodě se vyskytujících mikroorganismů.

zobrazit podrobný popis

pro všechny typy - vhodné pro vegany

Pěstí a hydratuje vlasy a vlasovou pokožku. Bez obsahu éterických olejů. Efektivní Mikroorganismy- Aktivované  – se z části skládají z užitečných v přírodě se vyskytujících mikroorganismů. Obsahují především kyselinu mléčnou a bakterie vznikající při fotosyntéze, vodu, výtažky ze sladu (bio) a mořské minerály.

Použití:

Vmasírujte do vlhkých vlasů, vymyjte, propláchněte. Hotovo!

zobrazit složení

Kokosovník ořechoplodný (Cocos nucifera)

Zlatavý kokosový olej se získává mletím sušených plodů a má velmi příznivé vyživující a hydratační účinky na pokožku a vlasy.

Voda * (Aqua)

Ricinový olej (Ricinus communis)

Ricinový olej se získává lisováním za studena ze semen ricinového keře.

Olivový olej (Olea Europaea)

Olivový olej se získává lisováním za studena. Používá se výhradně ten nejkvalitnější olej z prvního lisování. Má zvláčňující a antioxidační vlastnosti.

Hydroxid sodný (Sodium Hydroxide)

Vyrovnává hodnotu pH. Pufrační přísada.

Olej z pšeničných klíčků (Triticum vulgare)

Olej z pšeničných klíčků má nejvyšší obsah vitamínu E a působí proti předčasnému stárnutí pleti. Účinný regenerační prostředek pro ošetření suché a zralé pleti.

Butyrospermum parkii (Bambucké máslo)

Bambucké máslo (také karité máslo nebo shea butter) zjemňuje a stabilizuje pokožku. Má dobrou snášenlivost a je obzvlášť vhodné pro ošetřování zejména suché a zralé pleti. Ořechy se za tepla lisují a získaný tuk se dále čistí jílem a destilací vodní párou.

Slunečnicový olej (Helianthus annuus)

Olej vylisovaný ze semen slunečnice působí jako vyhlazující přísada a pleťový kondicionér.

Arnica montana (Arnika horská)

Arnika horská (Prha horská) je trvalka s velkými, žlutými květy. Je známá pro své hojivé a protizánětlivé účinky. Zde se používá výtažek z čerstvých květů arniky.

Kopřiva dvojdomá (Urtica dioica)

Kopřiva dvojdomá má mnohostranné terapeutické účinky. Obsahuje hodně železa, minerálů a vitamínu C. Používá se při dermatologických problémech včetně ekzémů.

EM-A

EM je kombinace užitečných mikroorganizmů přírodního původu. Při kontaktu s organickými látkami vylučují prospěšné substance jako jsou vitamíny, organické kyseliny, chelátové minerály a antioxidanty. A - vyjadřuje, že jsou aktivní.
zobrazit související produkty