Monoi Tiaré Tahiti
home quick shop podpora můj účet košík pokladna
home » Monoi Tiaré Tahiti 
 

Dr.Hauschka Facebook

dodací podmínky
obchodní podmínky
ochrana soukromí
napište nám
o nás
Mohlo by vás zajímat
Účinně proti stresu
Biokosmetika?
Kdo používá kosmetiku Dr.Hauschka?
Obličejová gymnastika
Vnější péče o pleť
Potrava pro pokožku
Péče pro muže
Péče o matku a dítě

Monoi Tiaré

 

100 ml: 289Kč

Klasické a nezaměnitelné Monoi s vůní gardenií  - nově ve skleněné lahvíčce a 100ml balení    samozřejmě za příznivější cenu

pro péči o pokožku celého těla a vlasy

Udržuje vlhkost a přirozeně chrání pleť: MONOI DE TAHITI podstatně snižuje vysychání pokožky, a to i v případech, kdy je pleť velmi problematická. Jako denní ochranný přípravek působí nejen proti vysoušení pleti, ale především pomáhá pokožce udržet si svou cennou přirozenou vlhkost.

Tiaré, symbol Tahiti a okrasa polynéských žen, přitahuje svou mimořádnou vůní a dodává MONOI DE TAHITI zvláštní ráz a jemnost.
Zjemňující a pěstící vlastnosti kokosového oleje činí z MONOI DE TAHITI cennou složku přirozené krásy a všestranný ošetřující prostředek pro denní použití.

MONOI se i dnes vyrábí pomocí tradičních postupů a poznatků předávaných po staletí, čímž se zachovává jeho pravost.
Bývá přitom vždy podrobeno nejmodernějším testovacím metodám, které zaručují jeho kvalitu.
Dnes více než kdy jindy je tento přírodní produkt ideálním pěstícím přípravkem pro pokožku a vlasy.
Díky svým hydratačním a vyživujícím vlastnostem si zaslouží své místo po boku vysoce jakostních kosmetických přípravků v každé moderní koupelně.

 • Kokosové ořechy sklízené na polynéských ostrovech se zbaví skořápky a usuší se tím nejpřirozenějším způsobem na slunci. Poté jsou naplněny do pytlů a dopraveny do mlýna. Zde jsou zpracovány do jemné moučky, z níž se lisováním získává panenský kokosový olej zlatavé barvy a vynikajících vlastností.
 • Sklizeň Tiaré probíhá krátce před otevřením poupátek a nejpozději do následujícího dne se opatrně ponoří do kokosového oleje. Zde se po dobu dvou týdnů macerují. Uvolněné vonné esence proniknou olejem. Právě vzniká MONOI DE TAHITI.

Vlastnosti

 • Hydratuje, pěstí a chrání pokožku a vlasy.
 • Exotická vůně.

Použití

 • Jako pěstící přípravek hydratuje normální a citlivou pleť a zároveň chrání před vnějšími vlivy – ráno po čištění pleti aplikujte malé množství oleje na ještě vlhkou pokožku.
 • Intenzivní kúra proti vráskám a suché pleti: Přidejte několik kapek MONOI do aroma lampičky - bez vody- a zahřejte. Poté naneste prsty na pokožku (obzvlášť vhodné na krk a dekolt). Zabalte do navlhčeného teplého ručníčku a ponechte působit po dobu 20 minut. Přebytek odejměte vlhkou houbičkou. Používejte 1 až dvakrát týdně.
 • Jako tělový olej doporučujeme MONOI používat denně po sprše nebo koupeli na vlhkou pokožku. Lehce se nanáší a rychle se vstřebává do kůže. Hydratuje a vyživuje a působí obzvlášť blahodárně na problematické oblasti, jako jsou předloktí a chodidla, která se snadno vysušují. Zároveň zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku.
 • Intenzivní péče o pokožku těla: Necháme-li olej působit přes noc, bude do pokožky vnikat pomaleji a jeho vyživující účinek se prodlouží – pokožka bude hebká a jakoby sametová: naneste na vlhkou pokožku.
 • Po opalování dodává pokožce novou elasticitu a zabraňuje vysoušení po vydatném slunění.
 • Pěstí nehty rukou a nohou a podporuje jejich zdravý růst. Vmasírujte několik kapek ráno a večer na nehty a nehtové lůžko.
 • Olej je také vhodný pro relaxační a aromaterapeutické masáže celého těla a též pro uvolňující masáž obličeje. Rovněž se osvědčil pro mikromasáž citlivých očních partií.
 • Tiaré má navíc uvolňující účinky a působí jako afrodisiakum.
 • Jako koupelový olej stačí přidat množství jednoho až dvou uzávěrů lahvičky do již napuštěné lázně. Tropické a zároveň jemné aroma působí zklidňujícím účinkem na smysly. Vaše pokožka získá příjemnou vůni, zjemní a nabude hedvábného lesku.
 • Intenzivní vlasová kúra: MONOI se nanáší před použitím šamponu a lehce se vmasíruje na suché vlasy a do pokožky hlavy. Před aplikací můžete MONOI také zahřát v aroma lampičce. Vlasy zabalte do ručníku a po cca 20 min. působení vymyjte jemným šamponem. MONOI vlasy vyživuje, chrání a dodává jim zdravý a lesklý vzhled. Dobře působí i na vlasy náročné na péči, suché či vybledlé. Preventivně jej můžete aplikovat před plaváním v chlorované či slané vodě a při sportovních aktivitách na slunci.
 • Monoi působí na pokožce také jako příjemný repelent proti hmyzu.

DǓLEŽITÉ: MONOI podléhá přirozenému tuhnutí při teplotách pod 20°C. Do tekuté podoby jej navrátíte, když lahvičku ponoříte do teplé vody nebo postavíte poblíž topení či na sluníčko.

Tipy

Ochranné označení původu pro MONOI de TAHITI

Ještě před nedávnem pocházelo z Polynézie jen 10% produktů MONOI prodávaných ve Francii. Proto bylo nezbytné přijmout opatření na ochranu tohoto jedinečného výrobku, a tím ochránit i legendární vlastnosti MONOI de TAHITI. Bylo zapotřebí získat zpět i důvěru zákazníků příliš často oklamaných nekvalitními výrobky nesoucími jméno MONOI.

Dávejte pozor na napodobeniny! Jen logo s květem TIARÉ vám zaručí, že se skutečně jedná o pravý MONOI vyrobený na Tahiti.

Přes všechna opatření patří MONOI de TAHITI stále ke kosmetickým přípravkům, které se nejčastěji napodobují. Proto se nyní pravé MONOI označuje oficiálním označením původu s květem Tiaré a nápisem “Appellation d'origine” (kontrolovaná známka kvality - od 1. dubna 1992). Tato známka zaručuje ve všech zemích světa pravost a jakost výrobku MONOI de TAHITI.

Jen neobyčejné podmínky na Tahiti a okolních ostrovech v srdci Pacifiku umožňují výrobu pravého MONOI DE TAHITI.

Kokosovník ořechoplodný (Cocos nucifera)

Zlatavý kokosový olej se získává mletím sušených plodů a má velmi příznivé vyživující a hydratační účinky na pokožku a vlasy.

Gardénie (Gardenia tahitensis)

Vonné a rostlinné složky se získávají macerací z květů gardénie. Působí zároveň jako ple'tový kondicionér.

Éterické oleje (Parfum)

Kompozice pečlivě vybranných čistých éterických olejů, která dodává každému produktu jeho jedinečnou vůni.