Dr.Hauschka Savon du Midi PRITI NYC
home quick shop podpora můj účet košík pokladna
home » HP news 
 

Dr.Hauschka Facebook

dodací podmínky
obchodní podmínky
ochrana soukromí
napište nám
o nás
Mohlo by vás zajímat
Účinně proti stresu
Biokosmetika?
Kdo používá kosmetiku Dr.Hauschka?
Obličejová gymnastika
Vnější péče o pleť
Potrava pro pokožku
Péče pro muže
Péče o matku a dítě

HP news

#START_OF_LISTING
 

Akut Creme Potentilla

Trpíte na podráždění kůže a nepohodlí pokožky? Co začíná lehkým zarudnutím a svěděním, by člověka často zakrátko přimělo vyletět z kůže. Akut Creme Potentilla z řady Dr.Hauschka Med přináší rychlou pomoc, ihned ukliňuje pokožku a zmírňuje svědivé podráždění a sklony škrábání. Přináší úlevu i po kousnutí hmyzem, při výskytu svilušek apod.

 

Purple Light limited edition

Limitovaná kolekce dekorativní kosmetiky vás hravě přenese do jarní sezóny. Těšit se můžete na explozi barev v trendy fialových odstínech, které sluší každé ženě. Edice Purple Light obsahuje paletku očních stínů, kajalové oční linky, rozjasňující pudr a dvě tekuté rtěnky. Dejte své fantazii zelenou a nechte se unést na ultrafialové vlně!

 

Dr.Hauschka Noční sérum

V jablku našlo Noční sérum partnera, který lidstvu již po tisíceletí nabízí krásu a křehkost svých květů, sílu a výživouvou hodnotu svých plodů. Je to prověřená rostlina a tak se na ni můžeme spolehnout i ve chvíli, kdy se uložíme ke spánku. Pleť je po ránu projasněná a svěží a je tak přiravena na další dlouhý den.

 

PRITI NYC

 

Laky na nehty a odlakovače trošku jinak!

Bez obsahu toluenu, formaldehydu, formaldehydové pryskyřice, dibutylftalátu, kafru a acetonu. Vhodné i pro vegany. Jedna radost!

 

Aktivní spánek pro krásu

Darujte neobyčejnou kytici květin: růži, slunečnici, lilii bělostnou, ibišek, aloe, úročník a vilín, svázanou stříbrem a olemovanou jarním květovým medem a mateří kašičkou. To vše naleznete v Dr.Hauschka Pleťové kúře. Jednotlivé ampulky jsou naplněny ryzí sílou přírody a podporují aktivitu a rytmus pleti vlastní.

#END_OF_LISTING