Dr. Hauschka Savon du Midi PRITI NYC
Vonný sortiment z rostlinných extraktů a aromatických olejů, který je koncipován dle zásad aromatologie s novou recepturou pro parfémování a dezodoraci. Tyto vůně přináší pocit blaha.

Rostlinné vonné látky ovlivňují naše nitro a naše okolí jemným způsobem a podporují náš denní pocit blaha. Sestaveny podle nejnovějších poznatků aromatologie, využívá série Aromambiance působení rostlin a jejich vůní - citrusové plody a koření pro dynamiku, květinové vůně pro kreativitu, vonné dřevo pro klid a vyrovnanost, vzácné santalové dřevo a ginkgo pro hluboké uvolnění. Vzrušující způsob, jak si hrát s vůněmi a přitom objevit, jak je můžeme využít ve všedním dni.

Vonné tyčinky vhodné pro parfemaci a dezodoraci vašeho bytu: Tyčinky Aromambiance obsahují flavonoidy - přírodní látky zeleného čaje, které mají tu vlastnost, že neutralizují nepříjemné pachy tím, že rozkládají příslušné molekuly. Jediná hořící vonná tyčinka dokáže během pouhých pěti minut zničit 75% těchto molekul. Vonné tyčinky mají tedy dvojí účinek: neutralizují nepříjemné pachy a vydávají do vašeho bytu libou vůni. A výsledkem jsou čistota a svěžest!