Dr. Hauschka

1 balení 836,00 Kč  

geschenkset-schoener-morgen-yy-big.jpg

Dárková sada ☆
obsahuje limitovanou edici Pleťového tonika 30 ml, Růžový krém 30 ml a zdarma Pleťový čistící krém 30 ml

 

zobrazit podrobný popis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dárková sada ☆
obsahuje limitovanou edici Pleťového tonika 30 ml, Růžový krém 30 ml
a zdarma Pleťový čistící krém 30 ml

 

Pleťový čistící krém 30 ml
Tento šetrný základní čistící přípravek s výtažky z heřmánku, měsíčku a třezalky je určen k čištění pleti jako takové, předem povrchově dokonale očištěné a zbavené líčidel (navečer ideálně pomocí Dr.Hauschka Čistícího mléka a houbičky). Krémově mandlová konzistence Čistícího krému váže na sebe přebytečný kožní maz a odstraňuje odumřelé buňky, proto se ve své aplikaci jemně „vtlačuje“ a neroztírá, čímž dochází k hloubkovémua důkladnému čištění pokožky. Žádné dodatečné dočišťování není nutné.
Používejte ráno a večer.

 

Pleťové tonikum 30 ml
Vhodné pro normální až suchou pleť. Pěstí, posiluje látkovou výměnu pokožky, hydratuje a dodává pleti růžový a oživený vzhled. Vhodné také k zafixování make-upu a k osvěžení pleti kdykoliv během dne.
Navečer vám poslouží jako základní noční přípravek.
Aplikujte ráno a večer po čištění pleti s Čistícím krémem pomocí praktického rozprašovače přímo na obličej, krk a dekolt a nechte vstřebat.
 

Růžový denní krém 30 ml
Hydratační a zároveň výživný krém s jemnou vůní růží podporuje regeneraci pokožky, zjemňuje zčervenalé skvrny a je vhodný při výskytu kuperózy a rozšířených žilkách. Zároveň činí podkožní vrstvu hedvábně hebkou.

Růžový krém uchovává ochranný lipidový plášť pokožky v rovnováze a může se používat po celý rok, kdy v podzimním a zimním období navíc dodává ochranu před chladem. Aplikujte ráno po čištění pleti s Dr.Hauschka Čistícím krémem a nanesení Dr.Hauschka Pleťového Tonika rovnoměrně na obličej a krk.

Vlastnosti:

  • limitovaná edice

Použití:

Použití a složení naleznete u jednotlivých přpravků:

Pleťový čistící krém

Pleťové tonikum

Růžový denní krém

zobrazit související produkty