Dr. Hauschka

Discovery Set pro normální pleť

1 balení 238 Kč 
Nedostupné

Obsahuje přípravky základní péče o pleť,
k vyzkoušení a na cesty - vhodná pro ženy i pro muže

Kosmetika Dr.Hauschka, to jsou přírodní pěstící přípravky, které obsahují celostní kompozice vzácných rostlinných olejů, esencí a pravých éterických olejů z bio-dynamického pěstování, ekologického zemědělství a kontrolovaného volného sběru. Neobsahují jakékoliv syntetické konzervační, barvicí a vonné látky či ropné produkty. Přípravky podněcují vlastní aktivitu pokožky a udržují ji v optimální rovnováze. Kosmetika Dr.Hauschka nese značku Natrue „kontrolovaná přírodní kosmetika“.

 

3 přípravky
pro ranní a večerní péči o pleť:
 

Pleťový čistící krém 10 ml
Čistí a zjemňuje póry. Tento šetrný základní čistící přípravek s výtažky z heřmánku, měsíčku a třezalky je určen k čištění pleti jako takové, předem povrchově dokonale očištěné a zbavené líčidel (navečer ideálně pomocí Dr.Hauschka Čistícího mléka a houbičky).
Krémově mandlová konzistence Pleťového čistícího krému váže na sebe přebytečný kožní maz a odstraňuje odumřelé buňky, proto se ve své aplikaci jemně „vtlačuje“ a neroztírá, čímž dochází k hloubkovému a důkladnému čištění pokožky. Žádné dodatečné dočišťování není nutné.
Používejte ráno a večer. 


Pleťové tonikum 10 ml
Vhodné pro normální až suchou pleť. Pěstí, posiluje látkovou výměnu pokožky, reguluje objem vazivového vlákna a dodává pleti růžový a oživený vzhled. Vhodné také k zafixování make-upu a k osvěžení pleti kdykoliv během dne.
Navečer vám poslouží jako základní noční přípravek.
Aplikujte ráno a večer po čištění pleti s Čistícím krémem pomocí praktického rozprašovače přímo na obličej, krk a dekolt a nechte vstřebat.

 

Kdoulový denní krém 5 ml
Denní hydratační krém pro normální pleť. Obsahuje bambucké máslo, mandlový olej a vysoký podíl výtažků z kdoulových semínek. Dodává svěží pocit a chrání před vnějšími vlivy po celý den.

Používejte ráno po čištění pleti s Dr.Hauschka Čistícím krémem a po použití Pleťového tonika na obličej, krk a dekolt.
 

Vlastnosti:

Ideální k seznámení se s kosmetickými přípravky Dr.Hauschka. Perfektní na cestách nebo jako dárek.

Použití:

Použití a složení naleznete u jednotlivých přpravků:

Pleťový čistící krém

Pleťové tonikum

Kdoulový denní krém