Dr. Hauschka

Discovery Set pro citlivou smíšenou pleť

1 balení 238 Kč

Obsahuje přípravky základní péče o pleť,
k vyzkoušení a na cesty - pro ženy i pro muže
 

Kosmetika Dr.Hauschka, to jsou přírodní pěstící přípravky, které obsahují celostní kompozice vzácných rostlinných olejů, esencí a pravých éterických olejů z bio-dynamického pěstování, ekologického zemědělství a kontrolovaného volného sběru. Neobsahují jakékoliv syntetické konzervační, barvicí a vonné látky či ropné produkty. Přípravky podněcují vlastní aktivitu pokožky a udržují ji v optimální rovnováze. Kosmetika Dr.Hauschka nese značku Natrue „kontrolovaná přírodní kosmetika“.

 

3 přípravky
pro ranní a večerní péči o pleť:

 

Pleťový čistící krém 10 ml
Tento šetrný základní čistící přípravek s výtažky z heřmánku, měsíčku a třezalky je určen k čištění pleti jako takové, předem povrchově dokonale očištěné a zbavené líčidel (navečer ideálně pomocí Dr.Hauschka Čistícího mléka a houbičky). Krémově mandlová konzistence Čistícího krému váže na sebe přebytečný kožní maz a odstraňuje odumřelé buňky, proto se ve své aplikaci jemně „vtlačuje“ a neroztírá, čímž dochází k hloubkovému a důkladnému čištění pokožky.
Žádné dodatečné dočišťování není nutné.
Používejte ráno a večer.
 

Pleťové tonikum Special 10 ml
Reguluje nadměrnou produkci kožního mazu, zklidňuje pokožku a podporuje hojivé procesy mastné a zároveň citlivé pleti. Pěstí a není určeno k dočišťování pokožky.

Navečer, po aplikaci tonika, již nepoužívejte žádnou dodatečnou noční péči ve formě mastného krému. Pleť se tak může během noci zregenerovat, přirozeně vylučovat nežádoucí látky a najít svoji rovnováhu.
Aplikujte ráno a večer po čištění pleti s Čistícím krémem pomocí praktického rozprašovače přímo na obličej, krk a dekolt a nechte vstřebat.
 

Meduňkový denní krém 5 ml
Vyrovnávající denní pleťový krém s posilujícími výtažky z vilínu, stejně jako z osvěžující sedmikrásky, zjemňuje vzhled pleti, dodává ji rovnoměrný a sametově matný vzhled a pohladí svou svěží vůní.
Aplikujte ráno po čištění pleti s Dr.Hauschka Čistícím krémem a po nanesení Dr.Hauschka Pleťového Tonika Special rovnoměrně na obličej a krk.

 

Vlastnosti:

Ideální k seznámení se s kosmetickými přípravky Dr.Hauschka. Perfektní na cestách nebo jako dárek.

Použití:

Použití a složení naleznete u jednotlivých přpravků:

Pleťový čistící krém 10 ml

Pleťové tonikum Special 10 ml

Meduňkový denní krém 5 ml