Dr. Hauschka

Discovery Set pro citlivou pleť

1 balení 238 Kč

Obsahuje přípravky základní péče o pleť,
k vyzkoušení a na cesty - pro ženy i pro muže
 

Kosmetika Dr.Hauschka, to jsou přírodní pěstící přípravky, které obsahují celostní kompozice vzácných rostlinných olejů, esencí a pravých éterických olejů z bio-dynamického pěstování, ekologického zemědělství a kontrolovaného volného sběru. Neobsahují jakékoliv syntetické konzervační, barvicí a vonné látky či ropné produkty. Přípravky podněcují vlastní aktivitu pokožky a udržují ji v optimální rovnováze. Kosmetika Dr.Hauschka nese značku Natrue „kontrolovaná přírodní kosmetika“.
 

3 přípravky
pro ranní a večerní péči o pleť:

 

Pleťové čistící mléko 10 ml
Vysoce luxusní přípravek k důkladnému odstranění make-upu a očních líčidel je také vhodný k večernímu čištění extrémně citlivé pokožky.

 

Pleťové tonikum 10 ml
Vhodné pro normální až suchou pleť. Pěstí, posiluje látkovou výměnu pokožky, reguluje objem vazivového vlákna a dodává pleti růžový a oživený vzhled. Vhodné také k zafixování make-upu a k osvěžení pleti kdykoliv během dne.
Navečer vám poslouží jako základní noční přípravek.
Aplikujte ráno a večer po čištění pleti s Čistícím krémem pomocí praktického rozprašovače přímo na obličej, krk a dekolt a nechte vstřebat.
 

Růžový denní krém "light" 5 ml
Kompozice vybraných rostlinných esencí a přírodních vosků chrání pokožku před vnějšími vlivy a podporuje její přirozený rytmus a regeneraci. Zároveň činí podkožní vrstvu hedvábně hebkou. Krém se rychle vstřebává do pokožky a udržuje ji v rovnováze po celý den.

Růže, královna květin, má výjimečné vyrovnávající vlastnosti. Její vzácný olej obsahuje důležité, lehce vstřebatelné výživné látky. Extrakt z růžových šípků má harmonizační účinky, výtažky z okvětních lístků růže vypínají pleť a růžový vosk chrání před vysoušením.

Aplikujte ráno po čištění pleti - ideálně s Dr.Hauschka Čistícm krémem - a po použití Pleťového tonika na obličej, krk a dekolt.

 

Vlastnosti:

Ideální k seznámení se s kosmetickými přípravky Dr.Hauschka. Perfektní na cestách nebo jako dárek.

Použití:

Použití a složení naleznete u jednotlivých přpravků:

Pleťové čistící mléko 10 ml

Pleťové tonikum 10 ml

Růžový denní krém "light" 5 ml