Dr. Hauschka

Vyhrajte boj s akné se zbraněmi kosmetiky Dr.Hauschka
Pěstící program Dr.Hauschka, zvláště určený pro pleť se sklonem k akné, prokazatelně napomáhá její regulaci a hojení postižených míst. Přináší rovněž obnovení důležité rovnováhy pokožky, kterou tato problematická pleť často postrádá.
Speciální přípravky Dr.Hauschka pro aknózní pokožku dokonale zohledňují její enormní citlivost a nároky na péči. Vysoká účinnost kosmetických prostředků je výrazně posílena pravidelným ošetřováním. Přestože regenerační cyklus pokožky trvá čtyři týdny a k viditelnému zlepšení pleti tedy dochází až po uplynutí této doby, někteří zákazníci, používající přípravky Dr.Hauschka, zaznamenali výrazné zkvalitnění pokožky již po prvním týdnu užívání.

Vaše pokožka si žádá zvláštní péči
Problémy s nevyváženou, mastnou pletí se sklonem k akné často vznikají již v období dospívání, kdy se v těle „bouří hormony“. Nedůsledná či nevhodná péče o pokožku v tomto věku může být později příčinou jejího nezdravého vzhledu. Nejsou to však jen dispozice, které se na Vaší pleti podepisují – v každé fázi Vašeho života se pleť stává i zrcadlem Vaší duše a Vašeho životního stylu. Díky své citlivosti absorbuje bohužel velice rychle a ochotně veškeré okolní negativní vlivy, způsobené například nezdravým způsobem života, nedostatkem spánku, stresem či přílišným slunečním zářením. Tito „nepřátelé Vaší pleti“ pak na ní zanechají nepříjemné stopy ve formě skvrnek a pupínků.


Jak na to aneb rada nad zlato
Zkušená kosmetička Dr.Hauschka Vám pomůže obnovit krásnou pleť, aby znovu zazářila. Poskytne Vám užitečné rady a sestaví "balíček " produktů, šitý přesně na míru Vaší pokožce.

Za všechny spokojené zákaznice:Helena
"Každé ráno používám Čistící krém, Pleťové tonikum Special a Pleťový olej. Večer ošetřím svou pokožku už jen Čistícím krémem a Tonikem Special. Nikdy bych nevěřila, jak mi tyto přípravky mohou pomoci, jsem s nimi velice spokojená. Moje pleť je konečně úplně bez pupínků, omládla a není podrážděná, jak bývala předtím. A navíc, kosmetika Dr.Hauschka nádherně voní!"

Každodenní péče:

Intenzivní péče:

  • Pleťová noční kúra: stimuluje a normalizuje vlastní funkce pokožky -večer namísto Pleťového Tonika Special
  • Napařovací lázeň: otevírá póry, má léčebný účinek, podporuje zdravé vylučování pokožky - 1x až 2x týdně
  • Čistící maska: hloubkově čistí póry a zjemňuje vzhled pleti - 1x až 2x týdně
  • Revital maska: vyjasňuje a zjemňuje pokožku, zároveň zmírňuje jemné jizvy - 1x až 2x týdně

Dle nálady:

  • Tónovací fluid můžete smíchat s denním přípravkem a dát tak své pleti zdravý vzhled - ráno