Dr. Hauschka

Probuďte svou krásu - jedinečný způsob Dr.Hauschka

kniha 490 Kč

"Probuďte svou krásu" jedinečný zůsob Dr.Hauschka: Kniha, která vám přiblíží řadu poznatků celostní péče o pleť, tělo, mysl a v neposlední řadě o váš žaludek (!) Její název nás nabádá k bližšímu pohledu, co to znamená o sebe pečovat a nasměruje nás, jak účinně dosáhnout maximum jak se cítit a vypadat dobře v každém věku.

Nic neodráží naši krásu více než naše pleť: V době, kdy se idealizuje mládí, podporuje dokonalá přeměna vzhledu a plastické operace jsou téměř samozřejmostí, bývá myšlenka přirozené krásy zcela opomíjena.
Jak Susan West Kurz uvádí, můžeme na základě programu, založeném na klíčových principech Dr.Hauschka a nasloucháním svému nitru svou krásu přirozeně objevit.
Každý z nás může umocnit svůj půvab a zabránit předčasnému stárnutí pleti. Její náměty nám mohou pomoci ke zdravé a zářivé pleti, emocionální rovnováze, chuti do života a případně i k vytoužené váze.

Susan West Kurz popisuje jak pozitivní dopad mohou mít ekologicky pěstované a pečlivě ošetřené rostliny na naši pleť i tělo, a jak jednoduchou změnou našeho způsobu stravování, praktickou meditací, ozdravnými masážemi a cvičením podpoříme svou vnější a vnitřní krásu.

Její celostní přístup je založen na zohledňování přirozených rytmů našeho těla a jak je lze vzhledem k našemu stravování a naší péči nejlépe využít. Uvědomíme-li si, jak naše pokožka funguje a jak koresponduje s jinými částmi našeho těla, můžeme specifickými metodami péči o svou pleť i své zdraví zlepšit.

"Probuďte svou krásu – jedinečný způsob Dr.Hauschka" obsahuje podrobné návody, jak za použití přípravků vlastní výroby účinně čistit, tonizovat a hydratovat pokožku, tipy, jak správně pečovat o pleť a jak se zbavit škodlivých návyků. Nalezneme zde návrhy vhodného stravování, meditačních technik a dozvíme se, jak nejlépe pečovat o problematickou pleť. Kniha je bohatě doplněna o celou řadu zdravých a chutných receptů z biosurovin.

Filmové celebrity, profesionální vizážisté a stylisté již dlouho chválí přírodní kosmetiku Dr.Hauschka a jsou fascinováni jejími mimořádnými terapeutickými účinky, luxusním pocitem z přípravků a kosmetického ošetření, a již více než pětačtyřicet let trvající vysokou úroveň kvality.


Probuďte svou krásu jedinečný způsob Dr.Hauschka

Susan West Kurz
208 stran, vázaná, bohatě ilustrovaná
 

Ukázka z knihy

Titulní list Kapitola 1 Kapitola 2 Kapitola 3 Kapitola 4 Kapitola 5 Kapitola 6 Kapitola 7 Kapitola 8 Kapitola 9