Dr.Hauschka
home quick shop podpora můj účet košík pokladna
home » Dr.Hauschka » Dekorativní kosmetika » Purple Light limited edition 
 

Dr.Hauschka Facebook

dodací podmínky
obchodní podmínky
ochrana soukromí
napište nám
o nás
Mohlo by vás zajímat
V rytmu přírody
Účinně proti stresu
Biokosmetika?
Péče o matku a dítě
Péče pro muže
Obličejová gymnastika
Vnější péče o pleť
Potrava pro pokožku

Purple Light limited edition

Na této kolekci jsme spolupracovali s oblíbenou švédskou umělkyní Emmou Lindström, která navrhla její originální packaging. „Způsob, jakým pracuji, je velmi spontánní,“ říká Emma. „Nic neplánuji, nikdy ani nevím, jak bude dílo ve finále vypadat. Všechno dělám velmi intuitivně a přesně tak to bylo i v případě navrhování obalů pro řadu Purple Light,“ dodává a popisuje, jak si nejprve opatrně hrála s barvami i texturami produktů, ale pak se odvázala stejně jako u malování obrazů.

A tak je to i se samotnými přípravky Purple Light: „Je na každé ženě a na její fantazii, jak s našimi produkty naloží a jak je nakombinuje. Každá jsme jedinečná."

Zde několik tipů od International Make-Up Artist Dr.Hauschka - Karim Sattar

  • Smíchejte v dlaních denní krém s make-upem a naneste na obličej. Pokud vám někde prosvítají červené flíčky použijte na ně korektor Light Reflecting Concealer - například kolem úst nebo nosu. 
  • Z paletky očních stínů 01 si vyberte tu nejsvětlejší barvu (1) a naneste na celé oční víčko. Odstín (2) následně aplikujte jen na víčko pohyblivé a (3) do záhybu víčka a do vnějšího koutku. Odstín (4) nakonec naneste podél horních i dolních řas.
  • Chcete-li mít oči výraznější, použijte šedofialové oční linky (07) na horní a dolní víčko a rozmažte je pomocí aplikátoru. Pro rozjasnění oka použijte světle béžovou oční linku (Eye Definer 00 nude) na vnitřní dolní víčko.
  • Obočí upravte pomocí paletky na obočí Eye & Brow Palette 01 stone (dělejte v obočí jemné čárky, jen tak bude obočí co nejpřirozenější) a spodní a dolní řasy naličte řasenkou pro objem (Volume Mascara)
  • Velkým štětcem naneste Teint Powder 01, který vaši pleť sjednotí a přirozeně rozzáří. 
  • Nakonec si namalujte rty. Nejprve ohraničte okraje pomocí konturovací tužky Lip Liner 04 a pak naneste buď neutrální Lip Colour 01 nebo výraznější Lip Colour 02. Na závěr rty o sebe obtiskněte a je to!
#START_OF_LISTING
 

Eyeshadow Palette 01

Paletka očních stínů Eyeshadow Palette v aktuálních fialových barvách obsahuje dva matné a dva rozjasňující odstíny.

5,3 g: 754Kč
#END_OF_LISTING