Dr.Hauschka
home quick shop podpora můj účet košík pokladna
home » Dr.Hauschka » Dekorativní kosmetika » Purple Light limited edition 
 

Dr.Hauschka Facebook

dodací podmínky
obchodní podmínky
ochrana soukromí
napište nám
o nás
Mohlo by vás zajímat
V rytmu přírody
Účinně proti stresu
Biokosmetika?
Péče o matku a dítě
Péče pro muže
Obličejová gymnastika
Vnější péče o pleť
Potrava pro pokožku

Eyeshadow Palette 01

 

5,3 g: 754Kč

Paletka očních stínů Eyeshadow Palette v aktuálních fialových barvách z edice Purple Light obsahuje dva matné a dva rozjasňující odstíny. Můžete je jakkoliv kombinovat nebo použít místo linek. Je výborná nejen barvami ale také svým složením. Obsahuje přírodní minerální pigmenty a léčivé rostlinné extrakty, zejména z černého čaje a hedvábí a tak krásně pečuje i o jemnou pokožku očního okolí.

Ať žije fialová! Pantone barvou roku 2018 je též dramatický odstín 18-3838 TCX Ultra Violet, který představuje originalitu, vynalézavost a vizionářské myšlení, které nás nasměruje k budoucnosti.

Vlastnosti

  • limitovaná edice
  • trendovní škála barev
  • zvýrazní a podtrhne váš individuální look
  • obsahuje hodnotné rostlinné výtažky
  • dodává dodatečnou péči

Použití

Oční stíny můžete nanášet jednotlivě, kombinovat dle libosti nebo použít namísto linek.

Pokud chcete opticky zvětšit výraz oči, aplikujte nejsvětlejší odstín nad víčko a pomocí štětečku přidejte konturu za použití tmavšího odstínu. Začněte u vnějšího koutku oka a pokračujte směrem očního záhybu. Můžete ho protáhnout i na linku spodního víčka.

 

Tipy

  • Z paletky očních stínů 01 si vyberte tu nejsvětlejší barvu (1) a naneste na celé oční víčko. Odstín (2) následně aplikujte jen na víčko pohyblivé a (3) do záhybu víčka a do vnějšího koutku. Odstín (4) nakonec naneste podél horních i dolních řas.
  • Chcete-li mít oči výraznější, použijte šedofialové oční linky (07) na horní a dolní víčko a rozmažte je pomocí aplikátoru. Pro rozjasnění oka použijte světle béžovou oční linku (Eye Definer 00 nude) na vnitřní dolní víčko.
  • Obočí upravte pomocí paletky na obočí Eye & Brow Palette 01 stone (dělejte v obočí jemné čárky, jen tak bude obočí co nejpřirozenější) a spodní a dolní řasy naličte řasenkou pro objem (Volume Mascara)

Mastek (Talc)

Mastek je přírodní křemičitan hořečnatý a je nejměkčím minerálem naší planety. Získává se z kamenných úlomků obsahujících mastek. Tvoří základ kosmetických, tělových a dětských pudrů.

Stearát hořečnatý (Magnesium Stearate)

Stearát hořečnatý je sloučenina přírodní kyseliny hořečnaté a stearové.Používá se jako základ přípravků a dodává jim hladkou, přírodní konzistenci.

Marulový olej (Sclerocarya birrea)

Plod má čtyřikrát více vitamínu C než pomeranče. Olej ze semen z africké Maruly má podobné složení jako olivový olej,což z něj dělá ideálního vyživujícího a hydratačního pomocníka pro suchou pleť.

Calcium Aluminium Borosilicate

Hedvábný pudr (Serica)

Hedvábný prášek se získává ze zámotků Bource morušového. Hedvábná vlákna se získávají odmotáváním zámotků v horké vodě. Poté se hedvábí jemně mele. Má antiseptické účinky a zabraňuje nadměrnému pocení.

Kyselina křemičitá (Silica)

Kyselina křemičitá (silikagel). Velmi lehký, objemný prášek, který tvoří s vodou a lipidy gely. Není toxický a nedráždí pokožku ani sliznice.

Oxid křemičitý (Solum Diatomeae)

Působí jako absorbent a zneprůhledňovací přísada v přípravku.

Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria)

Úročník bolhoj je léčivá rostlina obsahující mimo jiné třísloviny, saponin, sliz a také žluté barvivo. Má antiseptické a protizánětlivé účinky a tvoří centrální složku ve většina přípravcích Dr.Hauschka.

Vilín virginský (Hamamelis virginiana)

Vilín je vysoký keř se žlutými vonnými květy. Má svíravé, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. Je to klíčová rostlina při výrobě Dr.Hauschka kosmetiky, kde se využívá výtažek z jeho listů a kůry, nebo v ředěné rytmizované formě.

Čajovník čínský (Camellia sinensis)

Použité výtažky z listů čajového keře pocházejí z biodynamického pěstování na Sri Lance. Mají zklidňující a antiseptické vlastnosti.

Éterické oleje (Parfum)

Kompozice pečlivě vybranných čistých éterických olejů, která dodává každému produktu jeho jedinečnou vůni.

Citronellol

Složka přírodních éterických olejů.

Geraniol

Složka přírodních éterických olejů.

Linalool

Složka přírodních éterických olejů.

Citral

Složka přírodních éterických olejů.

Eugenol

Složka přírodních éterických olejů.

Karmín (CI 75470)

Karmín je přírodní červené barvivo pocházející z košenily.

Oxid železa (CI 77491)

Oxidy železa jsou přírodními barvivy.

Oxid titaničitý (CI 77891)

Oxid titaničitý je bílý minerální pigment. Používá se jako zesvětlovač v pudrových základech, dekorativní kosmetice (rtěnky, make-upy at.) a mýdlech. Ve formě mikročásteček se používá jako přirozený ochranný filtr v preparátech proti škodlivým účinkům slunečního záření.