Dr. Hauschka

5,3 g 754,00 Kč  

Eyeshadowpalette 02 YY big.jpg

Obsahuje čtyři trendy barvy - pastelově růžovou, světle šedou, zelenou a noční modrou, ze kterých vytvoříte denní i večerní líčení.

zobrazit podrobný popis

Obsahuje čtyři trendy barvy - pastelově růžovou, světle šedou, zelenou a noční modrou, ze kterých vytvoříte denní i večerní líčení. Paletka je výborná nejen díky skvěle vybraným odstínům, ale také složením. Obsahuje minerální pigmenty a léčivé rostlinné extrakty (zejména z černého čaje a hedvábí) a tak krásně pečuje i o jemnou pokožku očního okolí.

Použití:

„Nejprve okolo očí i na víčka lehce vklepejte rozjasňující korektor Light Reflecting Concealer. Jen tak bude líčení vypadat čistě a dokonale,“ radí Karim Sattar, mezinárodní vizážista pro Dr.Hauschka.

Na den pak doporučuje horní i dolní víčka zvýraznit šedou tužkou na oči Eye Definer taupe 05. „Lehce jí rozetřete a přes tužku pak naneste tmavě modrý stín 04. Vnitřní koutky a místa pod obočím rozjasněte růžovým stínen 01 a odstín 02 aplikujte do záhybu nad pohyblivým víčkem a rozetřete.
Večerní líčení by podle Karima mělo vypadat takto: „Nejprve použijte odstín 01 a naneste jej na celé víčko. Odstín 02 pak aplikujte jen na víčko pohyblivé. Do prohlubně na zvýraznění oka naneste odstín číslo 03 a horní a dolní linky zvýrazněte odstínem 04.“

zobrazit související produkty