Dr.Hauschka
home quick shop podpora můj účet košík pokladna
home » Dr.Hauschka » Citrón! Jednička v boji proti celulitidě 
 

Dr.Hauschka Facebook

dodací podmínky
obchodní podmínky
ochrana soukromí
napište nám
o nás
Mohlo by vás zajímat
Účinně proti stresu
Biokosmetika?
Kdo používá kosmetiku Dr.Hauschka?
Obličejová gymnastika
Vnější péče o pleť
Potrava pro pokožku
Péče pro muže
Péče o matku a dítě

Citrón! Jednička v boji proti celulitidě

Celulitida vzniká v důsledku hromadění tukové tkáně a také v uspořádání podkožního vaziva, které je odlišné u žen a u mužů.
Hlavní příčinou vzniku celulitidy je zanášení těla toxiny a škodlivými látkami v důsledku stresu, špatné životosprávy, přejídání, nedostatku pohybu a nadváha, nedodržováním pitného režimu, užívání hormonální antikoncepce, těhotenství, puberta, období přechodu, kouření a pití alkoholu, genetická dispozice a v neposlední řadě i stárnutí. Následkem je nedostatečná funkce lymfatického systému, který je hlavně odpovědný za odvod škodlivin z tkání.
Proto je důležité především aktivovat lymfu, aby rychleji proudila a odváděla z těla toxické látky.

Při pravidelném ošetření postižených partií tvoří přirozená síla citrónu tu správnou bázi k odbourání nechtěné "pomerančové" kůže. Nezapomeňte se také více hýbat, upravit stravu, dbát na svůj pitný režim (2 - 3 litry tekutin denně) a naordinovat si lymfatické masáže. Když se podaří vše vhodně zkombinovat, vzhled pokožky se brzy zlepší.
#START_OF_LISTING
 

Tělové mléko Citrón Lemongrass

pro každou pokožku

Čerstvě perlivá vůně tělového mléko povzbuzuje smysly, osvěžuje a dodává novou energii - přesně to pravé pro ty, kteří se přiklánějí k aktivnímu způsobu života.

145 ml: 448Kč
10 ml: 56Kč
 

Pěstící olej Citrón Lemongrass

pro každou pokožku

Působí účinně při celulitidě. Výtažky z citrónové kůry, jmelí, na křemík bohaté přesličky a citrónové trávy (lemongrass), vypínají pokožku a posilují vazivovou tkáň. Jojobový olej udržuje vlhkost pokožky a činí ji pružnou a hebkou - ideální pro zpevňující masáže při celulitidě a po těhotenství.

75 ml: 406Kč
10 ml: 61Kč
#END_OF_LISTING